POKOJE & APARTAMENTY
Zakopane ul. Staszica 16, Al. 3 Maja 7c

tel. 607 669 444
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Apartament Kasprowy Wierch

 

 NOWOŚĆ - APARTAMENT KASPROWY WIERCH - Z 2 OSOBNYMI SYPIALNIAMI - prosimy o zapoznanie się z informacjami poniżej w celu uniknięcia nieporozumień. 

Przedstawiamy nasz najnowszy apartament Kasprowy Wierch typu studio z 2 osobnymi, zamykanymi sypialniami. Dbając o spokojny wypoczynek wszystkich naszych Gości w obiekcie Przy Szlaku nie dokonujemy rezerwacji zbiorowych typu 2 pokoje czy 2 apartamenty. Nie jest to miejsce do imprez - głośnych, alkoholowych itp. Przestrzegana jest cisza nocna po 22.00. W apartamencie podobnie jak w całym obiekcie Przy Szlaku obowiązuje całkowity zakaz palenia. Miejsce dla palących znajduje się na zewnątrz obiektu w wyznaczonym miejscu. Planując wypoczynek w naszym apartamencie prosimy o przestrzeganie regulaminu. Wpłata zadatku oznacza, akceptację warunków regulaminu, a jego nieprzestrzeganie skutkuje natychmiastowym zakończeniem Państwa pobytu w obiekcie. 

Pobyt w apartamencie Kasprowy Wierch wymaga wpłaty dodatkowej kaucji zwrotnej /na poczet pokrycia ewentualnych szkód/ w wysokości 500zł - płatnej gotówką przy zameldowaniu. Po zakończonym pobycie i sprawdzeniu apartamentu kaucja zostanie Państwu zwrócona.

KASPROWY WIERCH - apartament w ścisłym centrum Zakopanego, przy samych Krupówkach!

Jest to niezależny, osobny apartament, nie związany bezpośrednio z pokojami Przy Szlaku, chociaż znajduje się w tym samym budynku. Apartament mieści się w lokalu na samym dole (część parter-przyziemie). Apartament ma niezależne wejście i stanowi osobną kondygnację w budynku Przy Szlaku.

Składa się z:

  • 2x sypialni max 4 osobowej (łóżko małżeńskie, 2x łóżko pojedyncze)
  • aneksu kuchennego /który nadaje się do przygotowania śniadania, odgrzania posiłków - nie jest przystosowany do gotowania obiadów dla 8 osób:) / wraz z częścią wypoczynkową, aneks kuchenny w pełni wyposażony – płyta indukcyjna, czajnik, kuchenka mikrofalowa, lodówka, naczynia, ławostół i TV
  • łazienka - kabina prysznicowa, umywalka, wc
  • wc z umywalką (oddzielna)

Apartament w stylu górskim, przytulnie, nowocześnie urządzony. Ogrzewany geotermalnie.                                             
Zapewniamy Państwu miejsce parkingowe na zamykanej posesji, oraz dostęp do bezpłatnego bezprzewodowego internetu wi-fi.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć (wkrótce)

Ważne informacje:
- teren działki jest ogrodzony i zamknięty, więc bezpieczny dla Ciebie, Twoich bliskich i Twojego samochodu, brama na pilota i furtka na klucz, nie tracisz nerwów na stanie w korkach i szukanie miejsca na parkingu
- prosimy o zabranie własnych ręczników oraz obuwia domowego ponieważ posadzki są wykonane z płytek ceramicznych i paneli

Warto wiedzieć, że:
Apartament jest niezależnym pomieszczeniem mieszkalnym tzn. Ty nie przeszkadzasz nikomu i nikt nie przeszkadza Tobie - ale wszystko w granicach rozsądku patrz punkt niżej

  • jeśli planujesz libacje alkoholowe to prosimy poszukaj innego adresu
  • zakaz palenia w obiekcie
  • na terenie obiektu mogą przebywać jedynie osoby zameldowane w obiekcie Przy Szlaku
  • wystawiamy faktury VAT /po wcześniejszym uzgodnieniu /
  • posiadamy aktualną licencję na wynajem pokoi nr 14/06 - UM ZAKOPANE  ( apartament Arnika  )  oraz 61/17  ( pokoje& apartamenty Przy Szlaku )

 

 

Nawigacje GPS

Nawigacja samochodowa w większości przypadków prowadzi na ul. Staszica od niewłaściwej strony (od Parku Miejskiego do Krupówek) przez co muszą Państwo wracać kilka ulic. Najprostszy dojazd:
rondo wjazdowe - 1 wyjazd, następnie prosto do kolejnego ronda i tu 2 wyjazd, na światłach prosto po 150m skręt w prawo w uliczkę  tuż za atrakcją „domkiem do góry nogami”.

Nasza Lokalizacja